SisiPuchov
+421 918 806 417
Miesto pre vaše svadby, oslavy a posedenia.
v Púchove
Ponúkame dovoz stravy
Ponúkame Vám jedinečný dovoz stravy pre Vás, vašu firmu alebo starých rodičov. Hotové jedlo je balené v gastro vákuových baleniach.
Viac informácií 0918 806 417
Denné menu
za 4,00€
Rezervovať priestory
Denné menu
Denné menu
Reštaurácia v kaviarni Metropolis ponúka denné menu vo výhodných cenách.
Donáška jedla
Donáška jedla
Hľadáte firmu ktorá by Vám doviezla kvalitné a jedinečne zabalené hotové jedlo? Ste na správnom mieste. Ponúkame Vám spoluprácu v oblasti stravovania. Naše jedlá sa skladajú s tradičnej domácej kuchyne. Zabezpečíme dovoz stravy vo vákuovo balených GastroBoxoch, na Vami určené miesto alebo pracovisko.
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na tel. č. 0918 806 417
Oslavy a posedenia
Oslavy a posedenia
Chcete mať rodinnú oslavu v Púchove ale zároveň chcete mať pokoj od mestského ruchu?
Galéria
Galéria

Kaviareň Metropolis Púchov

 

Vážení zákazníci,

v súvislosti so novým Covidovým automatom, ktorý schválila Vláda SR 12. augusta 2021 a na neho nadväzujúcej vyhlášky ÚVZ SR si Vás dovoľujeme informovať, že vstup do objektu Metropolis

je otvorený pre všetkých zákazníkov pri dodržaní platných opatrení podľa vyhlášky ÚVZ SR z 12.8.2021.

Viac informácii o nových opatreniach môžete nájsť na webovom sídle Úradu verejného zdravotníctva alebo na tomto linku: https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/COVID_automat_Signalizacny_system_2v4.pdf

Ďakujeme, že dodržiavate všetky hygienické opatrenia.

 

Oslavy, posedenia, kary

 

Chystáte svadbu, rodinnú oslavu, stretnutie zo školy alebo súkromný večierok? Hľadáte sálu, v ktorej by sa vaši hostia mohli nerušene zabávať, pochutnať si na dobrom jedle a víne? Potrebujete ubytovať svoju rodinu po svadbe v príjemných apartmánoch za dobré ceny? Potom ste našli správnu stránku - vitajte v Metropolise Púchov!

 

Kaviareň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stretnutia, svadby alebo párty.

 

Naše zariadenie ponúka priestory pre akékoľvek spoločenské udalosti menších aj väčších rozmerov. Prostredie Metropolisu Púchov je vhodné pre všetky vekové kategórie, takže v ňom môžete organizovať stretávky, detské párty, svadby alebo rodinné posedenia. Zabezpečiť vám vieme chutnú stravu, výzdobu či dekorácie sály a takisto aj ubytovanie v apartmánoch alebo izbách.

 

Svadby