Reštaurácia Metropolis

Metropolis Púchov: Miesto pre vaše svadby, oslavy a posedenia

 

Chystáte svadbu, rodinnú oslavu, stretnutie zo školy alebo súkromný večierok? Hľadáte sálu, v ktorej by sa vaši hostia mohli nerušene zabávať, pochutnať si na dobrom jedle a víne? Potrebujete ubytovať svoju rodinu po svadbe v príjemných apartmánoch za dobré ceny? Potom ste našli správnu stránku - vitajte v Metropolise Púchov!

Naše zariadenie ponúka priestory pre akékoľvek spoločenské udalosti menších aj väčších rozmerov. Prostredie Metropolisu Púchov je vhodné pre všetky vekové kategórie, takže v ňom môžete organizovať stretávky, detské párty, svadby alebo rodinné posedenia. Zabezpečiť vám vieme chutnú stravu, výzdobu či dekorácie sály a takisto aj ubytovanie v apartmánoch alebo izbách. Naše priestory sa nachádzajú blízko centra Púchova, takže na jednej strane nebudete rušení mestským životom, ale nebudete to mať ďaleko ani do centra. Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že oslava u nás splní vaše predstavy!

 

AKTUALITY
10. November 2015
Voľný termín ,,Vianočný večierok" !!!
Na poslednu chvilu sa nam uvolnil termin pre uskutocnenie " Vianocneho vecierka" a to 4.12.2015. Ak by ste mali zaujem, volajte na t.c. 0914 321 023 Tesime sa na Vas :-)
17. Júl 2015
ČERPANIE DOVOLENKY
Oznamujeme, že v dňoch od 20.7. do 31.7.2015 bude kaviareň zatvorená v dopoludňajších hodinách z dôvodu čerpania dovolenky v kuchyni. Obedy sa nebudú vydávať. Otvorené bude v popoludňajších hodinách od 17,00 do 22,00 h. Za porozumenie ďakujeme.
04. Január 2015
Ďakujem našim zákazníkom za prejavenú dôveru v roku 2014. Do nového roku želáme všetkým veľa zdravia, pohody, úspechov v práci a pokoj v rodinnom kruhu. Tešíme sa na Vás v roku 2015 :)
08. September 2014
Svadba v Metropolise!
Vyzdobíme sálu podľa Vašich predstáv! Pozrite si našu fotogalériu. [viac...]
08. September 2014
Novozrekonštruované priestory
Srdečne Vás pozývame do zrekonštruovaných priestorov kaviarne, kde pre Vás pripravujeme denné menu počas pracovného týždňa od 10:30h. do 12:30 hod. Večer využite posedenie pri čapovanom pivku a iných nápojov. Počas víkendov Vám usporiadame rodinnú oslavu, svadbu, kar, stretávku zo školy a podobne. Tešíme sa na Vás a s ochotou Vám poradíme a budeme sa snažiť splniť Vaše požiadavky. Kolektív Metropolisu. :-) [viac...]